chitling اروپا ترکیه آنکارا اردوغان

chitling: اروپا ترکیه آنکارا اردوغان رجب طیب اردوغان گروه تروریستی داعش بین الملل اتحادیه اروپا

گت بلاگز فارس مغایرت مفاد سند 2030 با ارزش‌های ایرانی و اسلامی

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر گفت: مفاد سند 2030 که از سوی کشورهای غربی تدوین شده است با فرهنگ و ارزش‌های ایرانی و اسلامی جامعه کشور عزیزمان ایران مغا

مغایرت مفاد سند 2030 با ارزش‌های ایرانی و اسلامی

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ حجت الاسلام حاجی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با بیان اینکه ماه رمضان عالی ترین وقت جهت اُنس با قرآن و معارف اهل بیت (ع) هست، گفت: ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه یکی از مسئل مهمی است که باید مورد توجه مسئولان کشور قرار بگیرد.

حاجی زاده افزود: آشنایی نوجوانان و جوانان با آیات و مفاهیم قرآن نه تنها آنان را از آسیب های اخلاقی و اجتماعی مصون می کند بلکه شخصیت دیندار و صالح را در وجود نسل آینده کشور نهادینه می کند.

عبارات مهم : ایران

وی با تاکید بر اینکه قرآن یکی از مبانی مهم اقتدار جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در دنیا هست، گفت: از بین بردن و کمرنگ کردن فرهنگ و مبانی قرآنی از جامعه کشور عزیزمان ایران یکی از محورهای مهم توطئه آفرینی استکبار جهانی بر علیه ملت کشور عزیزمان ایران است.

وی با تاکید بر لزوم هوشیاری مردم و مسئولان کشور راجع به طرح های آموزشی و فرهنگی ارائه شده است از سوی شرکت های بین المللی گفت: تاثیرگذاری بر فرآیند آموزش و پروش یکی از راهبردهای کشورهای غربی جهت عوض کردن باورها و ارزش های جامعه اسلامی کشور عزیزمان ایران است که در قالب ارائه طرح ها و سندهایی نظیر سند 2030 دنبال می شود.

حجت الاسلام حاجی زاده با بیان اینکه مفاد سند 2030 با نشانه تاثیرگذاری بر فکر، فرهنگ، نگاه و سلیقه نسل نوجوان و جوان کشورها تدوین شده است هست، گفت: مفاد این سند که از سوی کشورهای غربی تدوین شده است با فرهنگ و ارزش های ایرانی و اسلامی جامعه کشور عزیزمان ایران مغایرت دارد.

وی با انتقاد از تصویب و اجرای این سند به وسیله بعضی مسئولان بدون بررسی مفاد آن در شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت: ترویج بی دینی، آموزش معلمان به شیوه غربی، سکولار بودن و از بین بردن آیات جهاد و ممنوعیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از جمله موارد متضادی است که این سند با فرهنگ اسلامی ایرانی دارد.

حاجی زاده اظهار داشت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران دارای خط مشی مشخص و سندهای بالادستی جامع است و هرگز تسلیم خواسته های کشورهای غربی نخواهد شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با بیان اینکه اکثر شرکت های بین المللی تحت نفوذ کشورهای غربی و استکبار جهانی هستند، تصریح کرد: نشانه مهم سند 2030 عوض کردن همه جانبه هویت و ارزش های جوامع و ملت ها به گزینه مطلوب و تابع کشورهای غربی است که در واژه شهروند جهانی به آن اشاره شده است است.
انتهای پیام/ر

واژه های کلیدی: ایران | فرهنگ | اسلامی | ایرانی | مسئولان | جامعه اسلامی | مسئولان کشور | شورای عالی انقلاب فرهنگی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog