chitling اروپا ترکیه آنکارا اردوغان

chitling: اروپا ترکیه آنکارا اردوغان رجب طیب اردوغان گروه تروریستی داعش بین الملل اتحادیه اروپا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری لایق یک گلوله هم نیستی / اوما تورمن خطاب به واینستین

اوما تورمن منشتر شدن پیامی خطاب به هاروی واینستین متهم بزرگ سوءاستفاده جنسی از همکارانش در هالیوود گفت: «لایق یک گلوله هم نیستی». .

لایق یک گلوله هم نیستی / اوما تورمن خطاب به واینستین

اوما تورمن خطاب به واینستین: لایق یک گلوله هم نیستی

عبارات مهم : آژانس

اوما تورمن منشتر شدن پیامی خطاب به هاروی واینستین متهم بزرگ سوءاستفاده جنسی از همکارانش در هالیوود گفت: «لایق یک گلوله هم نیستی». .

به گزارش مهر، اوما تورمن در اینستاگرام از خبر روز شکرگزاری استفاده کرد تا نظرش را یک بار دیگر درباه واینستین بیان کند.

وی ضمن تبریک روز شکرگزاری، جهت همه آنهایی که دوست دارد، همه آنهایی که دیگران را تشویق می کنند و به آنها کمک می کنند تا بایستند، آرزوی طول عمر کرد.

لایق یک گلوله هم نیستی / اوما تورمن خطاب به واینستین

بازیگر فیلم «کیل بیل» یا «بیل را بکش» در ادامه نوشت: «تازگی ها عصبانی بودم و چند تا علت داشتم، ولی این ها را نمی شد از صورت من خواند». این جملات وی اشاره ای بود به مصاحبه ای که دو هفته پیش انجام داده بود.

وی ضمن آرزوی برگزاری یک روز شکرگزاری شاد، به غول هالیوود اشاره کرد و جهت او و همدستان خیانتکار وی نوشت: آرزوی روزی شاد جهت همه به جز تو هاروی واینستین و همه دسیسه چینان نابکار تو. از سقوط تو خوشحالم.تو لایق یک گلوله هم نیستی…

تورمن چندبار با واینستین کار کرده بود که مشمول بر بازی در فیلم «داستان عامه پسند» کوئنتین تارانتینو در سال ۱۹۹۴ هم می شد. او جهت این بازی نامزد اسکار شده است بود. «بیل را بکش» نیز به تهیه کنندگی واینستین تولید شده است بود.

تورمن پیشتر نیز علیه این تهیه کننده صحبت کرده بود.

اوما تورمن دو روز پیش نیز اعلام کرده بود دیگر با آژانس CAA جهت تولید فیلم کار نمی کند و از این بعد بازیگر مستقل خواهد بود. او دو سال با این آژانس همکاری کرده بود.

واژه های کلیدی: آژانس | گلوله | بازیگر | بازیگر فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog