chitling اروپا ترکیه آنکارا اردوغان

chitling: اروپا ترکیه آنکارا اردوغان رجب طیب اردوغان گروه تروریستی داعش بین الملل اتحادیه اروپا

گت بلاگز اخبار حوادث عنکبوت زرد دوباره محاکمه می‌شود

مجرم مشهور به «عنکبوت زرد» که از اتهام آزار و اذیت و آدم‌ربایی چهار زن تبرئه شده است بود، با نقض حکم مجازاتش در دیوان‌عالی کشور جهت دومین بار محاکمه می‌شود.&nbs

عنکبوت زرد دوباره محاکمه می‌شود

عنکبوت زرد دوباره محاکمه می شود

عبارات مهم : عنکبوت

مجرم مشهور به «عنکبوت زرد» که از اتهام آزار و اذیت و آدم ربایی چهار زن تبرئه شده است بود، با نقض حکم مجازاتش در دیوان عالی کشور جهت دومین بار محاکمه می شود.

به گزارش جام جم، پاییز 95، زنی متاهل با مراجعه به کلانتری افسریه پایتخت گفت: «مدتی قبل دو نفر از دوستانم به نام های لیلا و سمیه سراغم آمدند و گفتند مردی جوان و ثروتمند به نام سعید آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده و از این کار خود فیلم تهیه کرده هست. جهت کمک به دوستانم با سعید قرار گذاشتم، ولی او به بهانه بعد دادن فیلم، مرا به ویلایش در سرخه حصار کشاند و با ترساندن مورد آزار و اذیت قرار داد. در مسیر برگشت در یک لحظه خود را از خودروی او به بیرون پرت کردم.» با ثبت این شکایت، زن جوان به پزشکی قانونی معرفی شد و دستگیری سعید به جریان افتاد .

همزمان لیلا و سمیه نیز مورد تحقیق قرار گرفتند. ابتدا لیلا به ماموران گفت: «فروردین 94 به بیمارستانی در شهر قم رفته بودم. سعید به من مراجعه کرد و خواست اجازه دهم با تلفن همراهم به خانواده اش زنگ بزند. من هم قبول کردم، ولی او به شماره خودش زنگ زده بود و به این شیوه شماره مرا به دست آورده بود. چند بار تلفنی اصرار کرد با هم دوست شویم. او سپس به تصویرهای شخصی ام دست پیدا کرد و با ترساندن به انتشار آنها، مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. من آن وقت متاهل بودم و این اتفاق باعث طلاق و افسردگی ام شد. از وحشت آبرویم به پلیس مراجعه نکردم و ماجرا را به دوستم سمیه گفتم.

عنکبوت زرد دوباره محاکمه می‌شود

» سپس سمیه گفت: «برای کمک به لیلا و بعد گرفتن فیلم با سعید قرار گذاشتم. روز حادثه، همراه لیلا و کودک خردسالم به منزل سعید در یکی از شهرهای اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران رفتیم. داشتیم حرف می زدیم که ناگهان سعید، کودکم را از پنجره آپارتمان به بیرون گرفت و گفت اگر تن به نیت شومش ندهم، او را پرت می کند. او سپس مرا مورد آزار قرار داد.»

در ادامه پیگیری به پرونده دختر دیگری با مراجعه به دادگاه با طرح شکایتی از سعید عنوان کرد: متهم به بهانه ازدواج مرا فریب و مورد آزار قرار داد. او همچنین با کتک از من چک های سفید امضا گرفت.

مجرم مشهور به «عنکبوت زرد» که از اتهام آزار و اذیت و آدم‌ربایی چهار زن تبرئه شده است بود، با نقض حکم مجازاتش در دیوان‌عالی کشور جهت دومین بار محاکمه می‌شود.&nbs

سعید 35 ساله بعد از مدتی دستگیر شد و جهت محاکمه در اختیار شعبه هشتم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. او در هر دو جلسه غیرعلنی دادگاه خود را بی گناه دانست و گفت: «ارتباط من با شاکیان فقط در حد دوستی راحت بود و هیچ آزار و اذیتی انجام ندادم.» با آخر محاکمه، قضات وارد شور شده است و متهم را از آزار و اذیت چهار زن و آدم ربایی تبرئه و به جرم برقراری ارتباط نامشروع به صد ضربه شلاق حدی، 18 ماه اقامت اضطراری در شهری دورافتاده و 180 ساعت کار در خدمات عمومی شهرداری محکوم کردند.

با ابلاغ حکم دادگاه، شاکیان پرونده به تبرئه سعید اعتراض کردند و پرونده جهت پیگیری به دیوان عالی کشور فرستاده شد. قضات شعبه 7 دیوان عالی کشور با ایراد به رای آن را نقض کرده و پرونده را جهت برطرف نواقص و محاکمه دوباره سعید به دادگاه بازگرداندند.

مواجهه حضوری شکات و متهم جهت بررسی صحت و سقم بیانات در دادگاه، تحقیق از پزشکی قانونی راجع به آزار یکی از قربانیان و مراجعه او به پزشکی قانونی، بررسی ادعای شکات راجع به پیامک های ترساندن آمیز متهم و تحقیق از افراد محلی و بررسی دوربین های مداربسته راجع به ادعای آدم ربایی از جمله مواردی است که دیوان عالی کشور خواستار بررسی آنها شده است است.

عنکبوت زرد دوباره محاکمه می‌شود

واژه های کلیدی: عنکبوت | پرونده | دادگاه | عنکبوت | قانونی | حکم دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog